Vrijwilligers zijn het hart van onze vereniging. Zonder vrijwilligers geen d’Olde Veste’54. Week in, week uit en voor sommige zelfs dag in dag uit klaar staan voor onze vereniging. Vaak onzichtbaar maar o zo belangrijk.
Afgelopen zaterdag (14 februari), op de dag van de liefde was het tijd om wat liefde terug te geven aan onze vrijwilligers. Een uitgebreid ontbijt, waar menig hotel nog wat van kan leren stond om 07:00 uur klaar voor de eerste vrijwilligers. Om 10:00 uur sloot het ontbijt met uiteindelijk ruim 100 ontbijtende vrijwilligers.
Er werd door velen al geopperd dit wekelijks te doen. Naast de waardering werd het ook als ontzettend gezellig ervaren en een mooie gezamenlijke start van de zaterdag.
Wil jij ook iets betekenen voor onze vereniging? Groot of klein, structureel, af en toe of eenmalig — iedere bijdrage telt.
Vrijwilligers; nogmaals bedankt voor jullie tomeloze inzet, enthousiasme en gezelligheid! Samen zijn wij Olde Veste.
Een speciaal woord van dank ook nog voor Albert Heijn van Etten en Slagerij Bouma.