Inhoudsopgave
Wedstrijdverslag
Na een 1-2 ruststand slaagde Olde Veste er niet in om medekoploper Hoogeveen punten af te snoepen. In een sterke tweede helft creëerde de thuisploeg meerdere 100% kansen, maar het geluk ontbrak. Hoogeveen hield stand en trok de overwinning over de streep.
Titelconcurrent van Hoogeveen, Staphorst, ging onderuit tegen AZSV. Daardoor staat Hoogeveen, met nog zes wedstrijden te gaan, nu alleen aan kop.
Scoreverloop
⚽ 0 – 1 • 16′ Eigen doelpunt Tom Kisjes
⚽ 1 – 1 • 35′ Maikel Toeter
⚽ 1 – 2 • 41′ Tom Heerkes
Kaarten
🟨 75′ • Julian Zwoferink
Opstelling
Rick Loek, Nick Spijker (67′ Kaj Schlette), Timo Verweij (67′ Julian Zwoferink), Leon Hertong, Maikel Toeter, Mark Bruintjes (46′ Patrick de Vente), Niels ten Veen (77′ Harmen Nijboer), Hessel Eikelboom, Jeffrey Dijkstra, Tom Kisjes, Nick Kuiper
Samenvatting OV-TV
Foto's
Competitiestand
| # | Team | G | W | GL | V | P | DV | DT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SVZW | 27 | 16 | 3 | 8 | 51 | 66 | 41 |
| 2 | Flevo Boys | 27 | 14 | 6 | 7 | 48 | 50 | 37 |
| 3 | Quick '20 | 27 | 14 | 5 | 8 | 47 | 44 | 36 |
| 4 | Heino | 27 | 14 | 3 | 10 | 45 | 50 | 42 |
| 5 | NEO | 27 | 11 | 8 | 8 | 41 | 36 | 30 |
| 6 | AZSV | 27 | 9 | 11 | 7 | 38 | 36 | 30 |
| 7 | Olde Veste | 27 | 11 | 5 | 11 | 38 | 42 | 38 |
| 8 | SDV Barneveld | 27 | 10 | 8 | 9 | 38 | 37 | 35 |
| 9 | WHC | 27 | 10 | 7 | 10 | 37 | 35 | 35 |
| 10 | DZC '68 | 27 | 11 | 3 | 13 | 36 | 44 | 42 |
| 11 | TVC '28 | 27 | 9 | 8 | 10 | 35 | 50 | 50 |
| 12 | Hoogland | 27 | 10 | 4 | 13 | 34 | 46 | 48 |
| 13 | DETO | 27 | 10 | 4 | 13 | 34 | 50 | 56 |
| 14 | ONS Sneek | 27 | 8 | 9 | 10 | 33 | 36 | 36 |
| 15 | PKC'83 | 27 | 6 | 6 | 15 | 24 | 35 | 58 |
| 16 | HZVV | 27 | 5 | 6 | 16 | 21 | 31 | 74 |
| Bijgewerkt 26-04-2026 | ||||||||
Full time
Next match
Voorbeschouwing
Het zijn pittige weken voor Olde Veste. Sinds de winterstop hebben we slechts zes punten bij elkaar gevoetbald. Drie gelijke spelen en slechts één overwinning. Die overwinning was dan wel overtuigend, 3-0 tegen Heino, maar we kunnen absoluut spreken van een bijzonder slechte reeks. Het dieptepunt was afgelopen zaterdag tegen de nummer 4 van de competitie KVV Quick ’20. De wedstrijd aan de uiterste andere kant van Overijssel in Oldenzaal verliep vrijwel kansloos voor ons. De momenten voor de goal van Quick ’20 waren uiterst schaars en Quick ’20 speelde juist een aantal degelijke aanvallen bij elkaar voor ons eigen doel. Het resultaat: 3-0 verlies.
Dat betekent dat we afzakken. Inmiddels is plek 10 waar we het mee moeten doen. Het zo lekkere linker rijtje is bovendien niet meer binnen handbereik. Het gat met plek 8 is op dit moment vijf punten en dat is teleurstellend. Maar, beste supporters, het glas is niet halfleeg maar halfvol. Er is nog een royaal gat van acht punten met degradatievoetbal en hoe je het ook wendt of keert: de eerstvolgende overwinning komt steeds dichterbij.
En wat zou het gaaf zijn als dat zou lukken in speelronde 24. We spelen deze ronde namelijk tegen medekoploper vv Hoogeveen. Met 54 punten staat Hoogeveen aan de top van de ranglijst samen met Staphorst. En laten we nou van Staphorst al eens gewonnen hebben. Tegen de hoger geklasseerde ploegen halen we tot op heden relatief aardig wat punten en in de voorbereiding werd Hoogeveen met maar liefst 4-1 thuis verslagen. Helaas is dat laatste geen graadmeter voor de aanstaande wedstrijd.
De ploeg van trainer Björn Zwikker staat er inmiddels totaal anders voor dan afgelopen zomer. Sinds de winterstop verspeelde het slechts twee puntjes dankzij een gelijkspel tegen TVC ’28 (1-1). Verder werden alle wedstrijd in competitieverband gewonnen. In de uitwedstrijd tussen onze beide ploegen begon Hoogeveen sterk aan de wedstrijd. Het kwam destijds verdiend op een 1-0 voorsprong in de eerste helft door een goal van Kyron van der Kaap. In de tweede helft had Hoogeveen echter heel veel moeite met het spel van onze mannen. Helaas beloonden we onszelf toen niet met een gelijkmaker. Daarmee werd de 1-0 score tevens de eindstand. Kyron van der Kaap heeft ondertussen niet stilgezeten. Hij heeft zijn doelpuntenaantal opgekrikt naar 13 stuks in 18 wedstrijden. Het is daarentegen Sander Egbers die topscorer is van de ploeg. Hij staat op 17 doelpunten uit 22 wedstrijden en is daarmee concurrent in de strijd om de topscorerstitel van onze eigen Tom Kisjes die er 19 in heeft liggen deze competitie. Een mooie uitdaging wacht op ons dus deze zaterdag. De grote vraag is of we Hoogeveen pijn kunnen doen in de strijd om het kampioenschap. En kunnen we onszelf meteen een grote dienst bewijzen voor de stand op de ranglijst? En wat gaat het voorproefje op de bekerwedstrijd van een week later, exact hetzelfde affiche, ons bieden? Komt dat zien in wederom een heerlijk lentezonnetje! #ForzaOV #OVEhoo
Scheidsrechter: M.G. Paarhuis
Assistent-scheidsrechters: R. Uiterwijk & J. Klinkhamer
Ballenkids JO15-2: Rafael Gonzalez, Sepp van der Zwaag, Sten Greveling, Sander Drijfhout, Xavi Heidinga, Senn de Boer, Lars Noorman, Aniq Ilunga
Wedstrijdsponsor
Beddenspecialist Huisman
Penning 2, Emmeloord | Gasthuisstraat 39, Steenwijk
Kies bewust voor je nachtrust
Team van de week
JO7-2 is een jong team vol met energie en power! Ze zijn bijna allemaal begonnen als Magic Mini’s en mogen dit jaar voor het eerst met elkaar wedstrijden voetballen. En wat doen ze het voortreffelijk! Ze leren gaandeweg het voetbalspel en beleven veel plezier met elkaar. De trainer Willem Jan zorgt voor de juiste voetbal skills en samen met de coaches en alle ouders gaan ze voor de winst!
Wij stellen je graag voor aan alle spelers van JO7-2. Begonnen met een 7-tal aan jongens en sinds een paar weken is er een nieuwe aanwinst bijgekomen: Zemenfis. Wat een behendige en goede voetballer! Je hebt al heel wat mooie assists weten te geven en scoren kun jij ook! Sem staat zijn mannetje op het veld. Voor een mooi 1-tweetje sta je altijd klaar! Scoren kun jij goed en doe jij vaak en dan mag iedereen dit horen en zien. Cain is een gedreven voetballer en gaat altijd voor de winst! Assists, Volleys en scoren, Cain kan het allemaal! Otis; Jij kunt aardig een balletje trappen. Jij dribbelt heel wat weg en komt overal super snel langs met je goede trucjes! Ivan: Wat een balcontrole heb jij! Je laat je niet zomaar passeren en staat je mannetje! In de verdediging of in de spits, het maakt jou niks uit! Jenz jij bent de aanjager van het team. Jij bent niet te stoppen en razendsnel. Behendig ren jij overal bij langs en bent overal op het veld te vinden! Jayce, altijd supersnel op zoek naar de bal en voor een afstandsschot loop jij niet weg. Wauw wat geef jij de bal een fikse knal! Silva: Jij staat als een ‘huis”, je laat je de bal niet zomaar afnemen. Even een “paassie” hier en daar, hup naar voren met de bal en SCOREN!